Klimatyzacja do domu i mieszkania. Ogrzewanie i chłodzenie ❄

O nas

Cześć! Zajmujemy się pełnym serwisem klimatyzacji ściennej. Nasza mała firma działa na rynku od kilku lat i od samego początku stawiamy na jakość wykonywanych przez nas usług tj. montaż, naprawa i konserwacja klimatyzacji domowej.

Jako mali przedsiębiorcy zdajemy sobie sprawę, że konkurencja w branży klimatyzacji jest duża, ale my nie chcemy wchodzić w tą wojnę. Dla nas najważniejsza jest jakość wykonywanej usługi, ponieważ tylko wtedy klienci są zadowoleni i polecają nas dalej. Opinie naszych klientów to dowód na to, że to co robimy, robimy to dobrze. Przede wszystkim, świadcząc nasze usługi, klienta traktujemy jako partnera, tak aby obie strony były zadowolone ze współpracy.
Nasze podejście przynosi pozytywne efekty, co potwierdza brak reklamacji od klientów. Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca przyczynia się do ich zadowolenia i komfortu. Dlatego też zawsze stawiamy na indywidualne podejście i dobry kontakt z klientem, aby jak najlepiej poznać jego potrzeby i oczekiwania. Nieprzerwanie doskonalimy swoje umiejętności. Do montażu klimatyzacji używamy tylko tych materiałów, których jesteśmy pewni jakości.

Klimatyzacja do domu i mieszkania

Zdarza się, że poprawiamy błędy innych fachowców, którzy nie wykonali usługi w sposób profesjonalny. Wtedy to my wychodzimy na przeciw potrzebom klienta i naprawiamy błędy, by mógł on cieszyć się pełnym komfortem i funkcjonalnością swojej klimatyzacji.

Na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji. Jest to dowód na to, że robimy to rzetelnie.

Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne, dzięki któremu oferujemy kompleksowość wykonywanych przez nas prac. Wiedza i doświadczenie pozwala nam na przyjęcie każdego zlecenia naprawy klimatyzacji. Upór w dążeniu do celu gwarantuje zidentyfikowanie każdej awarii, podania przyczyny i uszkodzenia, a nasze działania doprowadzą do zapobiegania dalszych awarii.

Montaż klimatyzacji w domu można zacząć, gdy pomieszczenie jest jeszcze w stanie surowym. Zamawiając montaż klimatyzacji nasi specjaliści dokonują nieodpłatnej wizji lokalnej, podczas której doradzą Państwu najdogodniejsze urządzenie klimatyzacyjne dla Państwa potrzeb. ​

Opinie

Nie musisz szukać daleko- zadowoleni klienci to najlepsza rekomendacja naszych usług.

Salim Aleksander Darwish
Salim Aleksander Darwish
2023-06-06
To bez wątpienia najlepszy serwis z jakim mieliśmy do czynienia. Nieustannie od lat korzystamy z Państwa usług i nigdy nie zawiedliśmy się co do wiedzy, jakości wykonanej usługi oraz profesjonalizmu i przyjemnej atmosfery. Z serca polecam!!!!!!
Konrad Bertrand
Konrad Bertrand
2023-05-15
Profesjonalne podejscie do klienta i jego potrzeb. Od doradztwa, przez wykonanie i póżniejszy serwis. Ponad przeciętna wiedza techniczna, doświadczenie i odpowiednie narzędzia składają się na wysoką jakość usług. Ja będę wracał przy kolejnych projektach i Wam z czystym sumieniem polecam.
Artur Kujac
Artur Kujac
2023-05-11
Miły kontakt, szybka, profesjonalna obsługa. Firma przeprowadzała przegląd oraz czyszczenie klimatyzatora. Polecam.
Emilia Orzechowska
Emilia Orzechowska
2023-03-30
Firma robiła u mnie naprawę i przegląd pogwarancyjny klimatyzacji Gree. Szczerze polecam. Pan serwisant dokładnie wyjaśnił, że 'dobicie' gazu to nie naprawa klimatyzacji. Nieszczelność została naprawiona i Pan uzupełnił czynnik. A klimatyzator do czyszczenia został rozkręcony i dokładnie wyczyszczony. Szczerze polecam!
Paulina Operacz
Paulina Operacz
2023-03-30
Korzystałam z usługi montażu klimatyzacji w domu. Klimatyzacja zamontowana szybko i sprawnie. Z klimatyzatora korzystam również do grzania, nigdy nie było żadnych problemów. Firma do polecenia!!
Scroll to Top